Acest website foloseste cookie-uri pentru facilitarea accesului si livrarea multiplelor functionalitati. Daca veti continua sa navigati, vom considera ca ati acceptat folosirea acestora.
X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

Promotii DDD

Produse noi

Promotii Vet

Promotii Pet

Produse
Bine ai venit!

BIOTUR EXIM SRL

Cod fiscal: RO 8034823
Registrul Comertului: J34/1/1996
Adresa: Alexandria, soseaua Turnu Magurele, Km 5, CP-14003, jud. Teleorman, OP - 4, CP - 38
Telefon fix: 004 0247 316 054
Fax: 004 0247 316 054
Email: office@biotur.ro
DEPARTAMENTE
Secretariat:
Telefon fix/fax : 004 0247 316 054
Vanzari:

Reprezentant Medical Ferme Animale
Medic Veterinar: Bogdan Iliescu
Email: bogdan.iliescu@biotur.ro
Telefon: 0786 885 575

Bucuresti - Sector IV, V
Agent Vinzari: Laurentiu Macoveanu
Email: laurentiu.macoveanu@biotur.ro
Bucuresti - Sector II, III, VI
* Agent Vinzari: Marius Papa
* Email: marius.papa@biotur.ro
Bucuresti - Sector I, Judetele: BV, PH, BZ
* Agent Vinzari: Valentin Enache
* Email:valentin.enache@biotur.ro
Judetele: DB, AG, GR
* Agent Vinzari: Mihai Dobrin
* Email: mihai.dobrin@biotur.ro
Judetele: TR, OT, DJ (Bechet si Calarasi)
* Agent Vinzari: Ionut Vasile
* Email: ionut.vasile@biotur.ro
Judetele: DJ, GJ, VL, MH
* Agent Vinzari: Cristian Veselu
* Email: cristian.veselu@biotur.ro
Judetul: Constanta
* Agent Vinzari: George Simionof
* Email: george.simionof@biotur.ro
Judetele: BR, GL, BC, VR, BZ
* Agent Vinzari: Alin Baciu
* Email: alin.baciu@biotur.ro
Vanzari DDD:
- Mircea Ionescu:
Email: ddd@biotur.ro
Contabilitate:
Telefon: 0247 316054 - int. 13

BULETIN INFORMATIV TRIMESTRUL I 2018

Bazalegala: HG 878/2005 – Privind accesul publicului la informatia privind mediulOperatorul economic S.CBIOTUR EXIM SRL, cu sediul in localitatea Turnu Magurele, Str. G-ral Praporgescu nr.48, titular al domeniului de activitate cod CAEN 4675 Comert cu ridicata al produselor chimice ; CAEN 4941 Transporturi rutiere de marfuri, desfasurat la punctul de lucru din comuna Nanov, Str. Sos. Alexandria - TurnuMagurele, km 5, Jud.Teleorman,reglementat prin Autorizatia de Mediu nr.61/13.04.2012, pune la dispozitia publicului, urmatoarele informatii privind mediul:

- in trimestrul I2018, nu s-au produs fenomene de poluare accidentala sau accidente iminente cu impact negativ asupra calitatii factorilor de mediu;

- cerintele si conditiile specifice stabilite in Autorizatia de Mediu privind monitorizarea gestiunii deseurilor sunt respectate in conformitate cu prevederile:

- Legii 211/2011 privind gestiunea deseurilor

- HG 856/2002 privind evidenta gestiunii deseurilor si pentru aprobarea listei cuprinzand deseurile inclusive deseurile periculoase.

Detalii contact

Telefon: 0247 316 054
Fax: 0247 316 054
Email: office@biotur.ro

Categorii de produse
designed by headstart.ro